D.Rasimovičiūtė asmeninėse lenktynėse buvo devyniolikta

1. Gabriela Soukalova (Čekija) 47 min. 56,0 sek. (2 baudos minutės)

D.Rasimovičiūtė buvo devyniolikta.<br>A.Pliadžio nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

2013-11-28 18:22, atnaujinta 2018-02-20 02:27

Ketvirtadienį moterų asmeninėse 15 km lenktynėse Diana Rasimovičiūtė trissyk suklydo šaudykloje (3 baudos minutės), užėmė devynioliktą vietą bei finiše nugalėtojai čekei Gabrielai Soukalovai pralaimėjo 2 minutes 14,2 sekundės.

Antroji Lietuvos biatlonininkė Natalija Kočergina, gavusi 12 baudos minučių, aplenkė vos vieną varžovę bei tenkinosi 96-a pozicija.

Antroji vieta atiteko Slovakijos sportininkei Anastasijai Kuzminai, trečia finišavo olimpinių žaidynių bronzos medalininkė prancūzė Marie Laure Brunet, o praėjusio sezono pasaulio taurės savininkė norvegė Tora Berger su penkiais netaikliais šūviais liko 23-ia:

2. Anastasija Kuzmina (Slovakija) atsiliko 1,2 sek. (2)

3. Marie Laure Brunet (Prancūzija) 16,2 (1)