D.Rasimovičiūtė pasaulio taurės varžybose Švedijoje – 29-a

Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė Švedijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės pirmojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį užėmė 29-ąją vietą ir pelnė 12 įskaitinių taškų.

Bendroje įskaitoje lietuvė 21-a.<br>123rf.com asociatyvi nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Nov 29, 2013, 10:18 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 1:51 AM

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi norvegė Ann Kristin Aafedt Flatland – 20 min. 41,2 sek.

Antrąją vietą užėmė taip pat baudos ratų išvengusi rusė Olga Zaiceva (+15,9 sek.), o trečiąją – praėjusio sezono pasaulio taurės varžybų nugalėtoja norvegė Tora Berger (+22,0 sek.; 1 baudos ratas).

Kartą (1+0) šaudykloje suklydusi 29-erių metų D.Rasimovičiūtė nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 35,4 sek.

Kita Lietuvos atstovė – 28-erių metų Natalija Kočergina (+3.03,6; 2 baudos ratai; 1+1) užėmė 79-ąją poziciją.

Lenktynėse dalyvavo 99 biatlonininkės.

Pasaulio taurės įskaitoje po dviejų lenktynių pirmauja čekė Gabriela Soukalova, turinti 98 taškus. Antrąją vietą užima baltarusė Darja Domračiova, turinti 81 tašką, o trečiąją – norvegė A.K.O. Flatland su 79 taškais. 79 taškus turi ir ketvirtojoje pozicijoje esanti rusė Jekaterina Jurjeva.

D.Rasimovičiūtė su 34 taškais žengia 21-a.