Planetos biatlono taurės pirmojo etapo sprinto rungtyje D.Rasimovičiūtė finišavo 29-a

1. Ann Kristin Flatland (Norvegija) 20 min. 41,2 sek. (0 baudos ratų)

D.Rasimovičiūtė kartą suklydo šaudykloje.<br>A.Pilaitienės nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 30, 2013, 2:48 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 1:44 AM

Moterų 7,5 km sprinto lenktynėse Diana Rasimovičiūtė kartą suklydo šaudykloje, buvo priversta įveikti vieną baudos ratą ir finišavo 29-a, be klaidų šaudžiusiai nugalėtojai norvegei Ann Kristin Flatland pralaimėjusi 1 minutę 35,4 sekundės.

Antroji Lietuvos biatlonininkė Natalija Kočergina, įveikusi du baudos ratus, finišavo 79-a tarp 99 dalyvių. Ją nuo nugalėtojos skyrė daugiau nei 3 minutės.

Antroji vieta atiteko nė karto šaudykloje nesuklydusiai Rusijos biatlonininkei Olgai Zaicevai, trečia finišavo vieną baudos ratą įveikusi praėjusio sezono pasaulio taurės savininkė norvegė Tora Berger:

2. Olga Zaiceva (Rusija) atsiliko 15,9 sek. (0)