G.Titenis Europos čempionate liko dešimtas, M.Sadauskas - finale

Giedrius Titenis Europos plaukimo trumpame (25 m) baseine čempionato 100 metrų krūtine rungtyje užėmė paskutinę, dešimtąją vietą. Lietuvis distanciją įveikė per 58,8 sekundės.

G.Titenis finale užėmė paskutinę vietą.<br>V.Ščiavinsko nuotr. iš archyvo

Dec 13, 2013, 5:57 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 8:20 PM

Nugalėjo vengras Danielis Gyurta - 57,08 sek. Sidabras atiteko vokiečiui Marco Kochui (57,14 sek.), o bronza - slovėnui Damirui Dugonjičiui (27,24 sek.).

Pusfinalyje G.Titenis distanciją įveikė per 58,26 sek. ir pateko į finalą. Savo plaukime jis buvo ketvirtas, o bendroje įskaitoje dešimtas.

Mindaugas Sadauskas pateko į 100 metrų laisvuoju stiliumi rungties finalą.

Antrajame pusfinalyje lietuvis distanciją įveikė per 47,57 sek. Savo plaukime jis užėmė šeštąją vietą, o bendroje įskaitoje buvo aštuntas.

Plaukikui iki Lietuvos rekordo pritrūko vos 0,03 sek.

Pirmajame plaukime plaukęs Simonas Bilis distanciją įveikė per 47,94 sek.