Žiemos universiados Italijoje

V.Strolia buvo 23-ias.<br>AP asociatyvi nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Dec 17, 2013, 11:31 PM, atnaujinta Feb 19, 2018, 6:58 PM

Lietuvos slidininkas nuotolį nušliuožė per 25 minutes 6,9 sekundės ir 1 min. 9,5 sekundės atsiliko nuo čempionu tapusio serbo Milanko Petrovičiaus (23:57,4).

Vos 5,5 sekundės nuo nugalėtojo atsilikęs sidabru tenkinosi baltarusis Michailas Semionovas, o bronza atiteko rusui Rauliui Šakirzianovui, kuris serbui pralaimėjo 13,7 sekundės.

Merginų slidinėjimo varžybose 5 km laisvu stiliumi Ingrida Ardišauskaitė įveikė per 14 minučių 27,3 sekundės ir liko 46-a tarp 94-ių sportininkių.

Aukso medaliai buvo įteikti dviem slidininkėms - ukrainietei Katerynai Grigorenko ir norvegei Astrid Oeyrei Slind (abi 13 min. 27,1 sek.), o bronza atiteko kitai ukrainietei Marinai Ancybor, kuri nuo nugalėtojų atsiliko vos 0,2 sekundės.