NHL čempionate pergales iškovojo „Capitals“ ir „Jets“

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate sekmadienį „Winnipeg Jets“ komanda svečiuose 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) įveikė „Montreal Canadiens“ ekipą.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Feb 3, 2014, 9:17 AM, atnaujinta Feb 16, 2018, 7:16 PM

30-ąją min. svečius į priekį išvedė Tobias Enstromas, bet 38-ąją min. rezultatą išlygino Brianas Gionta. Pergalingą įvartį 42-ąją min. įmušė „Jets“ žaidėjas Michaelis Frolikas.

„Jets“ (57 rungt./59 tšk.) Vakarų konferencijoje užima 12-ąją vietą, o „Canadiens“ (56 rungt./64 tšk.) ekipa Rytų konferencijoje žengia penkta.

„Washington Capitals“ komanda namuose po pratęsimo 6:5 (3:1, 1:2, 1:2; 1:0) įveikė „Detroit Red Wings“ ledo ritulininkus.

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 2 min. 37 sek., įmušė Aleksandras Ovečkinas.

„Capitals“ (56 rungt./59 tšk.) Rytų konferencijoje yra 11-a, o „Red Wings“ (55 rungt./60 tšk.) ekipa – aštunta.