D.Zubrus su „Devils“ po pratęsimo pralaimėjo „Avalanche“ ekipai

Bafalo „Sabres“ - Edmontono „Oilers“ 2:3

„Devils“ ir „Avalanche“ dvikova.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 4, 2014, 9:31 AM, atnaujinta Feb 16, 2018, 5:58 PM

Pirmadienį namuose daugiau nei 14 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ komanda po pratęsimo 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) turėjo pripažinti ketvirtojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančių Kolorado „Avalanche“ (77 taškai) ledo ritulininkų, kurie iškovojo 36-ą pergalę per 55 mačus, pranašumą.

15 su puse minutės (15:22) aikštelėje praleidęs lietuvis dusyk (kartą netaikliai) metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso per 57 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus įmušė 10 įvarčių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 28 baudos minutes.

Vienintelio įvarčio autorius antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusių arenos šeimininkų gretose - Ryanas Carteris (18:25).

Įvarčiais prie ketvirtosios iš eilės „Avalanche“ pergalės prisidėjo P.A. Parenteau (58:13) ir Ryanas O'Reilly'is (60:28).

„Devils“ ekipos vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 23, o „Avalanche“ komandos vartininkas Jeanas-Sebastienas Giguere'as - 27 varžovų metimus.