Ledo ritulio turnyrą pergalėmis pradėjo ir kanadiečiai, ir rusai

Ketvirtadienį Sočyje savo pasirodymą pradėjo Rusijos ledo ritulio rinktinė, kuri 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) nugalėjo Slovėnijos ritulininkus.

Kanada gina olimpinės čempionės vardą.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 13, 2014, 5:06 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 8:51 AM

Įvarčius nugalėtojams pelnė Aleksandras Ovečkinas, Jevgenijus Malkinas, Valerijus Nichuškinas ir Ilja Kovalčiukas.

Rusai net 35 kartus smūgiavo į vartus, kai slovėnai – 14.

Kitose rungtynėse amerikiečiai net 7:1 sutrypė Slovakijos nacionalinę komandą.

Taip pat nesunkiai susitvarkė ir Suomijos ledo ritulininkai, kurie 8:4 nepasigailėjo Austrijos vartininko.

Pergale Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyrą pradėjo ir čempionės titulą ginanti Kanados rinktinė.

Antrosiose keturių ekipų B grupės pirmojo turo rungtynėse Kanados ledo ritulininkai 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) įveikė Norvegijos ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Shea Weberis (26:20), Jamie's Bennas (35:19) ir Drew Doughty's (41:47), o pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Patrickas Thoresenas (40:22).

BNS turnyro lentelės:

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV 1 1 0 0 0 7:1 3

2. Rusija 1 1 0 0 0 5:2 3

3. Slovėnija 1 0 0 0 1 2:5 0

4. Slovakija 1 0 0 0 1 1:7 0

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Suomija 1 1 0 0 0 8:4 3

2. Kanada 1 1 0 0 0 3:1 3

3. Norvegija 1 0 0 0 1 1:3 0

4. Austrija 1 0 0 0 1 4:8 0

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Švedija 1 1 0 0 0 4:2 3

2. Šveicarija 1 1 0 0 0 1:0 3

3. Latvija 1 0 0 0 1 0:1 0

4. Čekija 1 0 0 0 1 2:4 0