Rusai jau pasiekė 2010 metų Vankuverio lygį (medalių lentelė)

Sočio žiemos olimpinių žaidynių šeimininkė Rusija per aštuonias žaidynių dienas - pusę visos olimpiados - jau iškovojo tiek medalių, kiek buvo pelniusi prieš ketverius metus Vankuveryje - 15.

Skeletonininkas A.Tretjakovas pelnė Rusijai 4-ąjį aukso medalį Sočio žaidynėse.<br>AP nuotr.

Feb 15, 2014, 8:15 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 6:38 AM

Kanadoje fiasko patyrę rusai medalių rikiuotėje liko tik 11-ti - 3 aukso, 5 sidabro ir 7 bronzos apdovanojimai.

Po šeštadienio varžybų Rusija yra pelniusi 4 aukso, 6 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Bendrojoje įskaitoje šeimininkai po Viktoro Ano triumfo greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose 1500 m nuotolyje ir Aleksandro Tretjakovo sėkmės vyrų skeletono trasoje pakilo į trečiąją vietą po Vokietijos (7, 3, 2) ir Šveicarijos (5, 1, 1),

Tačiau pagal medalių skaičių rusai yra jau yra pirmi.

Olimpiada baigsis vasario 23-iąją vyrų ledo ritulio finalu.