Olimpinė pakyla: vokiečių šuolininkai atkeršijo austrams

Vokietijos šuolininkai su slidėmis – vėl geriausi pasaulyje. Sočio olimpinėse žaidynėse vokiečių ketvertas iškovojo auksą.

Feb 17, 2014, 5:46 PM, atnaujinta Feb 16, 2018, 4:57 AM

Jie atkeršijo antriems likusiems austrams, kurie prieš ketverius metus Vankuveryje būtent iš Vokietijos nugvelbė auksą.

Treti liko japonai.

Vokietijai pirmąją vietą atnešė Andreas Wankas, Marinusas Krausas, Andreas Wellingeris ir Severinas Freundas.

8. Suomija 461,5 tšk.

Paaiškėjo moterų akmenslydžio pusfinalio poros Pirmadienį vakare baigėsi Sočio žiemos olimpinių žaidynių moterų akmenslydžio (kerlingo) turnyro atrankos varžybos, po kurių paaiškėjo, kad pusfinalyje Vankuverio olimpiados vicečempionė Kanados rinktinė žais su Didžiąja Britanija, o olimpinių čempionių titulus ginančios Švedijos akmenslydininkės varžysis su Europos pirmenybių bronzos medalininke Šveicarija., rašo BNS.

Paskutiniajame ture Kanada 9:4 nugalėjo Pietų Korėjos ekipą, Švedija 8:4 nepaliko vilčių Japonijos komandai, Šveicarija 10:6 nugalėjo Vankuverio žaidynių bronzines medalininkes kines, o britės nelauktai 7:8 nusileido Danijos ekipai.

Galutinė moterų atrankos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės pralaimėjimai):

Rusai pirmą kartą triumfavo bobslėjuje

Vyrų bobslėjaus dviviečių rogių varžybose aukso medalius iškovojo rusai Aleksandras Zubkovas ir Aleksejus Voevoda. Jie labai užtikrintai aplenkė Šveicarijos ir JAV komandas. Nuo rusų šveicarai atsiliko 0,66 sek., amerikiečiai – 0,88 sek.

Antroji Rusijos komanda liko ketvirta, o kaimynai latviai užėmė penktąją vietą.

Beje, 29-ąją vietą tarp 30 dalyvių užėmė Jamaikos duetas – 46-erių Winstonas Wattsas ir 30-ies Marvinas Dixonas.

Tiesa, jamaikiečiai ne paskutiniai liko tik todėl, kad serbai nefinišavo.

Po trijų startų Jamaika nuo lyderių atsiliko 6,50 sek. Ketvirtajame etape dalyvavo jau tik 20 bobslėjaus komandų.

Baltarusijai – dar vienas aukso medalis

Jau penktąjį auksinį apdovanojimą Sočio olimpinėse žaidynėse iškovojo Baltarusija. Akrobatiniame slidinėjime triumfavo Antonas Kušniras, už nugaros palikęs australą Davidas Morrisą ir kiną Jia Zongyangą.

Baltarusis laimėjo labai užtikrintai – australas nuo jo atsiliko 23,9 taško.   Įtemptesnė kova vyko dėl bronzos, kur Jia Zongyangas tik 5,06 taško aplenkė tautietį Qi Guangpu.