A.Sereikaitei Sočio žaidynės baigėsi diskvalifikacija

Čiuožėja Agnė Sereikaitė baigė savo pasirodymą Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse. Paskutinėje greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1000 m rungtyje ji į ketvirtfinalį nepateko.

A.Sereikaitė šio sezono pasaulio taurės varžybose geriausią rezultatą pasiekė kaip tik 1000 m distancijoje.<br>AP nuotr. iš archyvo

Feb 18, 2014, 11:20 AM, atnaujinta Feb 16, 2018, 4:24 AM

Puikiai startavusi A.Sereikaitė nuo varžovių atsiliko po kontakto su Rusijos sportininke. Vėliau ji stumtelėjo Kinijos sportininkę ir buvo diskvalifikuota.

Penktojoje grupėje, kurioje čiuožė lietuvė, pirmąsias dvi vietas užėmė ir į ketvirtfinalį pateko korėjietė Alang Kim (1 min. 31,649 sek.) ir kinė Kexin Fan (1 min. 31,73 sek.).

Canadietė Valerie Maltais pagerino olimpinį rekordą. Jis distanciją įveikė per 1 min. 28,771 sek.

Pirmojoje, A.Sereikaitės mėgstamiausioje 500 m rungtyje sportininkė į ketvirtfinalį nepateko.

1500 m rungtyje netikėtai peržengusi ketvirtfinalio barjerą, antrajame pusfinalio čiuožime tarp 7 sportininkių A.Sereikaitė liko šešta.

Bendroje įskaitoje ji užėmė 16-ąją vietą. Jos pasirodymas – geriausias iš Lietuvos sportininkų.