Lietuvos vandensvydininkai turnyre Elektrėnuose - antri

Tris dienas Elektrėnuose vykusiame tarptautiniame vandensvydžio turnyre atjauninta Lietuvos rinktinė užėmė antrąją vietą, o nugalėtojų taurę išsivežė Moldovos vandensvydininkai.

Tarptautiniame vandensvydžio turnyre Elektrėnuose Lietuvos rinktinė buvo antra.<br>N.Papaurėlio nuotr.

Mar 9, 2014, 8:53 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 1:57 PM

Moldavai nugalėjo lietuvius 13:8, Kijevo "Kolos" 16:7 ir Minsko PCOP ekipą 13:8.

Pirmąją dieną atjauninta Lietuvos rinktinė, sudaryta iš Vilniaus ir Kauno sportininkų ir treniruojama Nerijaus Papaurėlio bei Tadeušo Pašuko, susitiko su Moldovos vandensvydininkais. Atkakli kovo vyko tik du kėlinius, tačiau vėliau lietuviai neatlaikė didesnę patirtį turinčių Moldovos sportininkių spaudimo ir nusileido 8:13. Šiose rungtynėse Julius Goštautas pelnė net 4 įvarčius.

Kitame mače baltarusiai po atkaklios ir permainingos kovos laimėjo pas kijeviečius 11:10.

Šeštadienį mūsų rinktinė rungtynes su baltarusiais pradėjo labai vangiai ir po dviejų kėlinių atsiliko 3:8, tačiau trečiame kėlinyje pelnė net 4 sausus įvarčius, o ketvirtame dar tris ir rezultatas tapo 10:8. Vėl pasižymėjo J.Goštautas, pelnęs 4 įvarčius.

Moldovos vandeniai nugalėjo Kijevo sportininkus 16:7 ir po dviejų dienų tapo turnyro lyderiais.

Paskutinę varžybų dieną Moldovos komanda nugalėjo Minsko RCOP ekipą 13:8, o Lietuvos rinktinė 6:9 pralaimėjo Kijevo ekipai.

Trys komandos -- Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos - surinko po lygiai taškų ir jų vietas turnyro lentelėje lėmė įmestų ir praleistų įvarčių santykis. Jis buvo palankiausias Lietuvos ekipai, kuriai atiteko sidabro medaliai. Treti liko Ukrainos, ketvirti - Baltarusijos sportininkai.

Geriausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas Lietuvos rinktinės vartininkas Andrejus Pometka.

Dabar artimiausios varžybos rinktinės laukia gegužės mėnesį Vilniuje, kur vyks Baltijos šalių čempionatas.