T.Kaukėnas pakilo, pasaulio taurę užsitikrino M.Fourcade'as

Suomijoje surengtų pasaulio biatlono taurės aštuntojo etapo varžybų vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas užėmė 22-ąją vietą ir pelnė 19 įskaitinių taškų.

T.Kaukėnas biatlono pasaulio taurės persekiojimo lenktynėse Suomijoje buvo 22-as.<br>AP nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Mar 16, 2014, 2:01 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 9:29 AM

Nugalėjo pirmas startavęs 20-metis norvegas Johannesas Boe - 33 min. 37,1 sek. (5 baudos ratai). Antrąją vietą užėmė prancūzas Martinas Fourcade'as (atsiliko 16,3 sek.; 3), o trečiąją - švedas Bjoernas Ferry (atsiliko 20,4 sek.; 3).

Net į šeštąją vietą pakilo 39-as startavęs latvis Andrejus Rastorgujevas (atsiliko 31,5 sek.; 2).

23-ejų metų T.Kaukėnas, kuriam teko įveikti tris baudos ratus (1+0+0+2), nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 4 sek.

Tomas startavo 34-as, starte nuo lyderio atsilikęs 1 min. 37 sek.).

22-ejų metų Karolis Dombrovskis užėmė 44-ąją vietą. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 3 min. 29,4 sek. (0+1+1+1). Karolis startavo 52-as, atsilikęs (2 min. 17 sek.).

Persekiojimo lenktynėse dalyvavo 58 biatlonininkai.

M.Fourcade'as užsitikrino trečiąjį iš eilės pasaulio taurės varžybų nugalėtojo titulą. Prancūzas po 19 lenktynių iš 22 turi 798 taškus.

Antrąją vietą užimantis J.Boe nuo M.Fourcade'o atsilieka 238 taškais. Trečioje vietoje - norvegas Emilis Hegle Svendsenas, surinkęs 557 taškus.

T. Kaukėnas, turintis 56 taškus, iš 67-osios vietos pakilo į 57-ąją.