Olimpietė D.Rasimovičiūtė Osle finišo nepasiekė

1. Darja Domračeva (Baltarusija) 22 min. 18,8 sek. (1 baudos ratas)

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-03-20 16:54, atnaujinta 2018-02-15 06:18

Nesėkmingai moterų sprinto lenktynės susiklostė Lietuvos sportininkėms - išvakarėse susirgusi Diana Rasimovičiūtė nebaigė distancijos, o Natalija Kočergina liko 74-ta tarp 94-ių nuotolį baigusių (startavo 96) dalyvių.

Tris baudos ratus sukusi N.Kočergina 7,5 km įveikė per 25 minutes 37,6 sekundės ir 3 minutes 18,8 sekundės pralaimėjo Sočio olimpinių žaidynių triumfatorei ketvirtą pergalę pasaulio taurės varžybose šį sezoną iškovojusiai baltarusei Darjai Domračevai.

Antrąją vietą ketvirtadienį užėmė norvegė Tora Berger, trečiąją - amerikietė Susan Dunklee.

Šio sezono pasaulio taurės varžybų lyderė suomė Kaisa Makarainen liko tik aštuoniolikta:

2. Tora Berger (Norvegija) atsiliko 10,7 sek. (0)

3. Susan Dunklee (JAV) 33,0 (0)

4. Olga Viluchina (Rusija) 34,0 (0)

5. Gabriela Soukalova (Čekija) 37,1 (0) ...

74.Natalija Kočergina 3:18,8 (3) ...

94.Anna Kistanova (Kazachstanas) 6:38,3 (7)

Bendrojoje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 20 rungčių iš 22) Diana Rasimovičiūtė (34 tšk.) užima 70-ąją vietą, o Natalija Kočergina (11 tšk.) - 91-ojoje pozicijoje: