„Devils“ su D.Zubrumi nutraukė pralaimėjimų seriją

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate ketvirtadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po pratęsimo 4:3 (1:0, 1:0, 1:3; 1:0) įveikė „Minnesota Wild“ ledo ritulininkus ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

„Devils“ – „Minnesota Wild“ mačo akimirka.<br>AP nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Mar 21, 2014, 8:54 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 6:00 AM

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 2 min., įmušė Andy Greene'as.

Nugalėtojams įvarčius taip pat pelnė Michaelas Ryderis (17 min.), Markas Fayne'as (30) ir Jaromiras Jagras (44).

„Wild“ ekipai įvarčius pelnė Zachas Parise'as (41), Mikaelis Granlundas (51) ir Mattas Cooke'as (56).

16 min. 47 sek. žaidęs D.Zubrus du kartus metė į vartus ir trečiajame kėlinyje buvo 2 min. išvarytas iš aikštės.

„Devils“ komanda, po 70 rungtynių turinti 73 taškus, Rytų konferencijoje užima 11-ąją vietą, o „Wild“ ekipa su 83 taškais Vakarų konferencijoje žengia septinta.