Pasaulio biatlono taurės varžybos baigėsi M.Fourcade'o pergale

Norvegijoje surengto 2013-2014 metų

M.Fourcade'as pasaulio taurės varžybų nugalėtoju tapo trečią kartą iš eilės.<br>AP nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Mar 23, 2014, 9:09 PM, atnaujinta Feb 15, 2018, 4:36 AM

Antras finišavo be klaidų šaudęs austras Dominikas Landertingeris (+7 sek.), o trečias - du kartus šaudykloje suklydęs slovėnas Jakovas Fakas (+32,9 sek.).

Septintas finišavo Latvijos atstovas Andrejus Rastorgujevas (+38,6 sek.; 4 baudos ratai).

Trečią sezoną iš eilės pasaulio taurės varžybų nugalėtoju tapęs M.Fourcade'as po 22 lenktynių surinko 928 taškus. Antrąją vietą užėmė norvegas Emilis Hegle Svendsenas, surinkęs 636 taškus. Trečias liko kitas norvegas Johannesas Boe, pelnęs 631 tašką.

Lietuvis Tomas Kaukėnas (60 tšk.) tarp 102 klasifikuotų biatlonininkų liko 59-as.