1. Lietuva 5 3 1 1 0 23:12 11

Jaunimo rinktinė - pirmajame divizione.<br>hockey.lt nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Mar 31, 2014, 9:02 AM, atnaujinta Feb 15, 2018, 12:09 AM

Tris įvarčius į šeimininkų vartus įmušė Artūras Laukaitis (16:45, 31:41, 33:53), vieną Dominykas Bogdziulas (3:35), o pergalingą baudinį realizavo Pavelas Žukauskas (65:00).

Pralaimėjusiųjų, kurie su 4 taškais užėmė penktąją vietą, gretose įvarčiais pasižymėjo Ivanas Antonovas (21:46), Samuelis Dugganas (22:14), Alexanderis Forbesas (28:12) ir Lucas Johnsonas (51:21).

Iškovoję keturias pergales ir patyrę vos vieną pralaimėjimą, jaunieji Lietuvos ledo ritulininkai surinko 11 taškų ir kovoje dėl vienintelio kelialapio į pirmojo diviziono B grupę tašku aplenkė antroje vietoje likusią Pietų Korėjos komandą.

Korėjiečiai sekmadienio susitikime dėl sidabro medalių 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) nugalėjo trečiojoje pozicijoje likusią Kroatijos (9 tšk.) rinktinę.

Antrojo diviziono A grupę palieka paskutinę vietą užėmusi Rusijos (4 tšk.) ekipa, penktajame ture 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) nugalėjusi ketvirtojoje pozicijoje likusius Olandijos (6 taškai) bendraamžius.

Galutinė turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):