Ledo ritulininkai pralaimėjo Baltarusijos klubui

Lietuvos vyrų ledo ritulio

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-04-15 14:44, atnaujinta 2018-02-14 16:01

Lietuviai trečiose kontrolinėse pasiruošimo pirmenybėms rungtynėse pirmadienį Elektrėnuose 3:4 (0:2, 1:2, 2:0) turėjo pripažinti Žlobino „Metalurg“ ekipos, kuri Baltarusijos čempionate šį sezoną užėmė ketvirtąją vietą, pranašumą.

Pasak pranešimo, sužaidus kiek daugiau nei 14-a rungtynių minučių pirmą įvartį „Metalurgo“ ekipai pelnė Vladislavas Černovas, o netrukus skirtumą iki dviejų įvarčių padidino Vladimiras Tkačiukas (17:14).

Antrasis kėlinys prasidėjo labai greitu „Metalurg“ įvarčiu. Praėjus vos 16-kai antrojo kėlinio sekundžių, žaidžiant daugumoje, skirtumą iki trijų padidino Jegoras Curikovas. Lietuvos rinktinės netrukus atsakė pirmuoju įvarčiu. 22-ąją rungtynių minutę po Nerijaus Ališausko ir Aimo Fiščevo perdavimų rezultatą sušvelnino Paulius Gintautas (21:30) - 1:3. Deja, praėjus vos keturioms minutėms J.Curikovas įmušė ketvirtąjį svečių įvartį (1:4) ir sugrąžino varžovams trijų įvarčių persvarą.

Nors trečiame kėlinyje Lietuvos rinktinei buvo skirtos 22 baudos minutes, tačiau sugebėjo mušti du įvarčius. Antrąjį įvartį 48-ą minutę pelnė Arnoldas Bosas (perdavimai Edgaras Rybakovas ir Martynas Šlikas), o po dar dešimties minučių po E.Rybakovo ir Mindaugo Kiero perdavimų kiekybinę persvarą išnaudojo N.Ališauskas (56:11).

Antrąjį kontrolinė mačą su „Metalurg“ lietuviai Elektrėnuose žais antradienį.

Pirmadienio mače Lietuvos rinktinės gretose jau žaidė iš JAV grįžęs Pijus Rulevičius.

Prieš tai lietuviai buvo sužaidę dvejas rungtynes Estijoje, kur pasidalino po pergale su vietos komanda -3:1 ir 5:7.