Po motinystės atostogų grįžusi S.Krupeckaitė iškovojo pergalę

Lietuvos dviratininkės pirmąją bei antrąją vietas užėmė ir atrankos varžybose.

Po motinystės atostogų grįžusi S.Krupeckaitė iškovojo pirmąją pergalę.<br>EPA-ELTA nuotr. iš archyvo

ELTA ir lrytas.lt inf.

Apr 18, 2014, 12:42 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 1:12 PM

31-erių metų lietuvė ketvirtadienį Pruškove laimėjo atvirųjų Lenkijos taurės varžybų moterų sprinto rungtį (15 dalyvių).

S. Krupeckaitė pakeliui į finalą 2-0 įveikė dvi varžoves iš Lenkijos ir Ukrainos, o kovoje dėl pirmosios vietos taip pat 2-0 nugalėjo 27-erių metų savo komandos draugę Gintarę Gaivenytę-Mikalajūnę. Pastaroji pakeliui į finalą nugalėjo tris Lenkijos dviratininkes.

S.Krupeckaitė varžybose jėgas išbandė po beveik pusantrų metų pertraukos. Atėnų, Pekino ir Londono olimpinių žaidynių dalyvė praėjusių metų rugsėjo 26 dieną pagimdė sūnų Maksimilijaną.

Jaunių merginų sprinto rungtyje (17 dalyvių) triumfavo 18-metė Miglė Marozaitė. Ji finale 2-1 įveikė lenkę Jagodą Garčarek (Jagoda Garczarek). Miglė pirma buvo ir atrankos varžybose. Lietuvė pakeliui į finalą nugalėjo tris varžoves.

Moterų komandų sprinto rungtyje (11 komandų) G. Gaivenytė-Mikalajūnė ir M. Marozaitė užėmė antrąją vietą.

Vyrų sprinto rungtyje (14 dalyvių) Svajūnas Jonauskas buvo trečias, Vasilijus Lendelis – penktas, o Dominykas Bikinas - vienuoliktas. Šie trys 19-mečiai vyrų komandų sprinto varžybose (8 komandos) užėmė penktąją vietą.

Jaunių vaikinų sprinto rungtyje (15 dalyvių) šeštąją vietą užėmė 17-metis Paulius Gustys. Atrankos varžybose jis buvo septintas.

REPORTERIS: Rusija pradėjo sausumos puolimą Charkive