NHL atkrintamosiose – antras čempionų pralaimėjimas

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)

„Blackhawks“ ir „Blues“ mačas.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 20, 2014, 11:03 AM, atnaujinta Feb 14, 2018, 12:53 PM

Šiose permainingos rungtynėse šeimininkai po tikslių Chriso Porterio (7:08) ir Kevino Shattenkirko (19:58) smūgių pirmavo 2:0, tačiau po to svečiai pelnė tris įvarčius iš eilės - Duncanas Keithas (37:25), Brentas Seabrookas (44:53) bei Michalas Rozsivalas (46:38) - ir išsiveržė į priekį 3:2.

Likus vos 7 sekundėms iki trečiojo kėlinio pabaigos Vladimiras Tarasenko (59:57) išlygino rezultatą - 3:3, o pergalingą įvartį per pratęsimą įmušė Barretas Jackmanas (65:50).

Pirmąjį susitikimą ketvirtadienį „Blues“ komanda namuose laimėjo tokiu pat rezultatu, tik pergalingą įvartį įmušė tik trečiojo pratęsimo pradžioje - 4:3 (2:3, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0).

Dabar serija keliasi į Čikagą, kur trečiąsias ir ketvirtąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynes komandos žais pirmadienį ir trečiadienį.

Likusių šeštadienio NHL atkrintamųjų Stenlio taurės rungtynių rezultatai:

Pitsbergo „Penguins“ - Kolambuso „Blue Jackets“ 3:4 (po 2 pratęsimo) (serija 1-1)