Kroatams pralaimėję lietuviai pasidabino bronza

Rungtynių akimrika.<br>M.Kulbio nuotr.

Apr 26, 2014, 8:36 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 11:53 AM

Vilniuje baigėsi savaitę trukęs pasaulio ledo ritulio I diviziono B grupės turnyras. Kovoje dėl sidabro medalių Lietuvos rinktinė 2:3 pralaimėjo Kroatijos ledo ritulininkams ir užėmė trečiąją vietą.

Geriausiais mačo žaidėjais buvo pripažinti Artūras Katulis ir pergalingo įvarčio autorius B.Renduličius.

2:3 (0:0, 1:2, 1:1). E.Rybakovas (33:23), D.Pliskauskas (43:48)./G.Waughas (30:27), T.Miričius (32:10), B.Renduličius (53:41).

Rezultatai

Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai pasižymėti nepavyko.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui G.Waughas išvedė Kroatijos rinktinę į priekį (30:27). Netrukus T.Miričius skirtumą padvigubino (32:10).

Įpusėjus kėliniui po Š.Kuliešiaus perdavimo įvartį pelnė E.Rybakovas ir sušvelnino rezultatą (33:23).

Trečiajam kėliniui artėjant link pabaigos Kroatijos rinktinė vėl išsiveržė į priekį. Įvartį pelnė B.Renduličius (53:41).

***

Netektis. Lietuvos rinktinei nepadėjo Nerijus Ališauskas. Jis buvo suspenduotas už grubius veiksmus rungtynėse su rumunais.

Auksas. Aukso medalius ir vietą aukštesniame divizione užsitikrino Lenkijos rinktinė. Paskutinėse rungtynėse lenkai pralaimėjo britams.