M.Vilčinskaitė ir J.Beržanskis tapo Lietuvos kroso čempionais

Penktadienį Palangoje virš 300

BNS ir lrytas.lt inf.

2014-05-03 13:32, atnaujinta 2018-02-14 09:06

Moterų varžybose nugalėtoja tapo kaunietė Milda Vilčinskaitė. Ji 5 km nubėgo per 18 minučių 52 sekundes ir 22 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusią klaipėdietę Bangą Balnaitę bei 45 sekundėmis – bronzą iškovojusią kitą laikinosios sostinės atstovę Loretą Kančytę.

Vyrų varžybas laimėjo šiaulietis Justinas Beržanskis, 7 km nubėgęs per 22 minutes 15 sekundžių.

Sidabro ir bronzos medalius iškovojo kauniečiai – atitinkamai Remigijus Kančys (22:35) ir Šarūnas Mockus (23:07).

Kitose amžiaus grupėse nugalėjo: iki 23 metų -

5 km – Loreta Kančytė (Kaunas) 19:37

7 km – Šarūnas Mockus (Kaunas) 23:07