J.Kinderis metė iššūkį Lietuvos fechtuotojams

Gegužės 10-11 d. Vilniuje vyko kasmetinis Lietuvos fechtavimo čempionatas, padėjęs išsiaiškinti geriausius sezono fechtuotojus. Varžybose iš viso kovojo 78 špagininkai.

May 12, 2014, 3:18 PM, atnaujinta Feb 14, 2018, 1:18 AM

Asmeninėse moterų varžybose tarp 32 dalyvių nugalėjo Jūratė Marclay, finale 15-8 įveikusi Rimantę Pacevičiūtę. Pusfinalyje J. Marclay 15-12 įveikė Agnę Švelnienę, o R. Racevičiūtė tuo pačiu rezultatu laimėjo prieš Akvilę Katkovaitę.

Tarp vyrų špagininkų geriausias šiais metais – Javgenijus Stalmakovas, kovoje dėl aukso 15-14 nugalėjęs Tomą Makarovą. Ties pusfinalio barjeru suklupo ir bronzos medalius pasidalino Lukas Kontrimavičius (8-15 pralaimėjęs T. Makarovui) bei Tomas Kriščiūnas (13-15 pralaimėjęs J. Stalmakovui).

Komandinėse moterų varžybose iš trijų komandų pirmąją vietą iškovojo Kauno komanda, antroji vieta teko Vilniaus sporto mokyklos ekipai, o trečioji „Gintarinės špagos“ merginoms.

Vyrų komandinėse varžybose dalyvavo 8 komandos, kurios medalių komplektus pasiskirstė taip – pirmoji vieta teko „Gintarinės špagos“ I-ajai komandai, antri Kauno jaunimo ekipos vaikinai, o treti – Kauno jaunių špagininkai.