M.Povilaitytė ir I.Dumbauskaitė nusileido tituluotoms kinėms

Penktadienį (gegužės 23 d.) Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė baigė pasirodymą Čekijoje vykstančiame „FIVB Open“ serijos „Prague Open“ turnyre. Lietuvės nepateko į turnyro aštuntfinalį, pralaimėdamos tituluotai Kinijos porai Chen Xue ir Xinyi Xia 0:2 (17:21, 18:21).

Turnyro akimirka,<br>LTF nuotr.

May 23, 2014, 11:53 PM, atnaujinta Feb 13, 2018, 2:08 PM

Chen Xue ir Xinyi Xia, penktoji pagal skirstymą turnyro pora yra Fuzhou ir Puerto Vallarta turnyrų bronzos medalininkės. Ch. Xue yra viena daugiausiai pasiekusių tinklininkių pasaulyje – 2008 m. Pekino olimpinių žaidynių bei 2011 m. pasaulio čempionato bronzos medalininkė, 2013 m. pasaulio čempionė.

Po rungtynių Monika Povilaitytė teigė: „Labai norėjome laimėti ir prieš šias kines, darėme viską, ką galėjome ir tikrai nedaug trūko iki pergalės. Kaip jau tapo tradicija, prieš mūsų mačą pradėjo smarkiai lyti ir pūsti stiprus vėjas, bet mes žinojome, kad neturime ko prarasti ir ėjome nugalėti. Šį kartą nepavyko, bet viskas dar laukia priešakyje. Reikės dar daugiau dirbti, kad darytume mažiau klaidų, jos mums pakišo koją.“

Lietuvės „Prague Open“ turnyro G grupėje 2:1 (19:21, 23:21, 15:12) nugalėjo kines Wang Fan ir Yuan Yue, 0:2 (11:21, 14:21) pralaimėjo Brazilijos žvaigždėms Mariai Antonelli bei Julianai Felisbertai Da Silvai ir mače dėl antrosios vietos grupėje po itin atkaklios kovos nusileido šeimininkėms Martinai Bonnerovai bei Barborai Hermannovai 1:2 (13:21, 23:21, 14:16).

M. Povilaitytė ir I. Dumbauskaitė „Prague Open“ turnyre pasidalijo 17-24 vietas bei pelnė po 90 pasaulio reitingo taškų ir 1200 JAV dolerių. Viso prizinį fondą sudaro 75 000 JAV dolerių.