Lietuvos tinklininkių duetas planetos pirmenybėse – sidabrinis

Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė iškovojo sidabrą pasaulio paplūdimio tinklinio jaunimo (iki 21) čempionate Kipre.

M.Povilaitytė (nuotr.) ir I.Dumbauskaitė tapo pasaulio paplūdimio tinklinio jaunimo (iki 21 metų) vicečempionėmis.<br>LTF nuotr.

2014-07-27 23:38, atnaujinta 2018-02-11 16:57

Devyniolikmetės lietuvės finale sekmadienio vakarą 1:2 (19:21, 21:18, 10:15) nusileido kanadietėms Sophie Bukovec ir Tiadorai Miric.

Iki tol turnyre Larnakoje lietuvės buvo laimėjusios visas aštuonias dvikovas.

Prieš dvejus metus M.Povilaitytės ir I.Dumbauskaitės duetas Kipe pasaulio jaunimo (iki 19 metų) pirmenybėse laimėjo auksą.

Lietuvos palūdimio tinklininkės yra tapusios ir Europos jaunimo (iki 18 metų) čempionėmis 2011 metais Vilniuje.