Vasaros biatlono čempionate - premjeros ir atsisveikinimas

Trečia liko 47 sek. pralaimėjusi G.Nalivaikaitė.

BNS ir lrytas.lt inf.

Aug 3, 2014, 1:43 AM, atnaujinta Feb 11, 2018, 1:58 PM

Penktadienį vykusioje vyrų 5 km kroso rungtyje nepralenkiamas buvo Tomas Kaukėnas. Pajėgiausias Lietuvos biatlonininkas šaudykloje suklydo 4 kartus (2 gulint, 2 stovint) bei 1 min. 2 sek. aplenkė tiek pat baudos ratų sukusį Karolį Dombrovskį.

Trečioji vieta atiteko 5 kartus prašovusiam Šarūnui Juknai (atsiliko 2 min. 7 sek.).

Moterų kroso rungties 4 km distanciją greičiausiai įveikė Gaudvilė Nalivaikaitė (2+2), kuri 47 sek. aplenkė triskart (2+1) suklydusią N.Paulauskaitę. Bronzos apdovanojimą iškovojo Natalija Kočergina (3+2, atsiliko 1 min. 1 sek.).

Šeštadienį biatlonininkai jėgas išbandė riedslidžių varžybose, kuriose triumfavo K.Dombrovskis ir N.Paulauskaitė.

Vyrų 10 km distancijoje K.Dombrovskis suko du baudos ratus (0+2), tačiau 27 sek. buvo greitesnis nei tiek pat sykių suklydęs T.Kaukėnas (1+1).

Trečiąją vietą užėmęs Rokas Suslavičius atsiliko 2 min. 54 sek. (1+1). Kroso rungtyje nestartavęs V.Strolia su šautuvu varžybose debiutavo važiuodamas riedslidėmis. 9 baudos ratus sukęs olimpietis (4+5) užėmė ketvirtą vietą ir nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 6 sek.

Moterų 7,5 km distancijoje nugalėjusi N.Paulauskaitė prašovė du kartus (1+1) bei 18 sek. aplenkė net 7 baudos ratus (4+3) įveikti turėjusią Nataliją Kočerginą.

Jaunių grupėje tiek kroso, tiek riedslidžių rungčių čempione tapo Gabrielė Leščinskaitė. Vaikinų kroso varžybose triumfavo Radoslavas Aleksandrovas, riedslidžių - Artiomas Serdiukovas.

Atidarymo ceremonijos metu buvo pagerbta iš biatlono pasitraukusi ketverių olimpinių žaidynių dalyvė Diana Rasimovičiūtė.

T.Kaukėnas, K.Dombrovskis, N.Kočergina ir N.Paulauskaitė rugpjūčio 18-24 dienomis Tiumenėje (Rusija) dalyvaus pasaulio vasaros biatlono čempionate.