Biatlonininkė N. Kočergina Italijoje sprinte užėmė 33 vietą

1. Miriam Goesser (Vokietija) 23 min. 51,7 sek. (1 baudos ratas)

Italijoje vyksta IBU taurės varžybos.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

2015-01-16 17:30, atnaujinta 2018-01-15 21:02

Net 4 baudos ratus sukusi Lietuvos biatlonininkė nuotolį įveikė per 26 minutes 13,6 sekundės ir finiše 2 minutes 21,9 sekundės pralaimėjo antrąją pergalę iš eilės IBU taurės etapuose iškovojusiai vokietei Miriam Goesser, kuri šaudykloje suklydo tik kartą.

Antrą ir trečią vietas penktadienį užėmė Rusijos biatlonininkės atitinkamai Jekaterina Jurlova (atsiliko 13,3 sek.; 1 baudos ratas) bei Olga Jakušova (-27,1; 0).

Du baudos ratus sukusi Gabrielė Leščinskaitė (-3:08,5; 2) penktadienį sprinte užėmė 53-ą vietą, o tris kartus nepataikiusi Marija Kaznačenko (-4:17,8; 3) liko 68-a tarp 86-ių finišavusių (startavo 89).

Šio sezono IBU taurės varžybų lyderė rusė Anna Nikulina (-1:56,1; 2) tenkinosi 25-a pozicija:

2. Jekaterina Jurlova (Rusija) atsiliko 13,3 sek. (1)

3. Olga Jakušova (Rusija) 27,1 (0)

4. Tatjana Semionova (Rusija) 28,6 (2)

5. Jana Bondar (Ukraina) 34,7 (2) ...

33.Natalija Kočergina 2:21,9 (4) ...

53.Gabrielė Leščinskaitė 3:08,5 (2) ...

68.Marija Kaznačenko 4:17,8 (3) ...

86.Dejana Kosarač (Bosnija ir Hercegovina) 12:34,1 (6)

IBU taurės varžybų bendrojoje įskaitoje Natalija Paulauskaitė tarp 118 klasifikuotų biatlonininkių su 23 taškais nukrito į 83-ą vietą iš 80-os, o N.Kočergina su 8 taškais užima 105-ą vietą, o 7 taškus turinti G.Leščinskaitė smuktelėjo į 108-iąją poziciją iš 103-ios.