T. Kaukėnas pasaulio taurės varžybose Italijoje – 58-as

Iš viso klasifikuota 80 biatlonininkų.

24-erių metų T.Kaukėnas, kuriam teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 14,1 sek.<br>V.Balkūno nuotr. iš archyvo

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jan 22, 2015, 5:53 PM, atnaujinta Jan 15, 2018, 7:41 AM

Nugalėjo be klaidų šaudęs vokietis Simonas Schemppas – 23 min. 18,8 sek. Antrąją vietą užėmė rusas Jevgenijus Garaničevas (+14 sek.; 0 baudos ratų), o trečiąją – slovėnas Jakovas Fakas (+20,1 sek.; 1).

23-ejų metų Karolis Dombrovskis (+3.14,9; 2) pranoko 12 varžovų ir liko 90-as.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 13 lenktynių pirmauja prancūzas Martinas Fourcade'as, turinti 532 taškus. Antrąją vietą užima rusas Antonas Šipulinas (507 tšk.), o trečiąją – vokietis S. Šempas (489 tšk.).