Europos čempionate – rekordinis A. Sereikaitės pasirodymas

Moterų varžybose dalyvavo 35 čiuožėjos.

A.Sereikaitė pirmą kartą karjeroje pateko į finalą, bet jame liko už nugalėtojų nugarų.<br>AFP/Scanpix nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jan 24, 2015, 6:04 PM, atnaujinta Jan 15, 2018, 3:52 AM

20-metė lietuvė pirmą kartą karjeroje pateko į Senojo žemyno pirmenybių finalą ir jame finišavo per 43,959 sek.

Aukso medalis atiteko britei Elise Christie (43,295 sek.), sidabro – rusei Sofijai Prosvirnovai (43,381 sek.), bronzos – lenkei Patrycjai Maliszewskai (43,571 sek.).

Šeštadienį vykusiame ketvirtajame ketvirtfinalio čiuožime A. Sereikaitė buvo antra, o pirmajame pusfinalio čiuožime lietuvė taip pat finišavo antrojoje pozicijoje.

1500 m distancijoje A. Sereikaitė užėmė 18-ąją vietą.