Lietuvių vėliavnešys biatlono trasoje užėmė 48-ąją vietą

Austrijoje ir Lichtenšteine vykstančio Europos jaunimo (iki 18 metų) žiemos olimpinio festivalio biatlono varžybų vaikinų 7,5 km sprinto lenktynėse antradienį geriausiai pasirodęs Lietuvos atstovas Lukas Čepulis užėmė 48-ąją vietą.

Jan 27, 2015, 5:36 PM, atnaujinta Jan 14, 2018, 10:05 PM

Šis sportininkas iš Ignalinos festivalio atidarymo ceremonijoje buvo paskirtas Lietuvos delegacijos vėliavnešiu.

Nugalėjo be klaidų šaudęs rusas Sergejus Demičevas – 24 min. 45,1 sek.

Keturis baudos ratus turėjęs įveikti L.Čepulis nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 45,5 sek.

Kitas Lietuvos atstovas Linas Banys prašovė 6 kartus (+5.08,6) ir užėmė 60-ąją vietą.

Lenktynėse dalyvavo 80 biatlonininkų.

Merginų 6 km sprinto trasoje Elvyra Branicka šaudydama suklydo tik vieną kartą, bet lėčiau šliuožė ir liko 62-a – 26 min. 13,9 sek.

Kita Lietuvos atstovė Alina Tuzikaitė tarp 79 sportininkių užėmė 70-ąją vietą – 27 min. 3,5 sek.

Čempione tapo be klaidų šaudžiusi austrė A.M.Schreder – 21 min. 31 sek.

Kalnų slidinėjimo varžybų merginų slalomo rungties pirmajame nusileidime lietuvė Ilzė Cibulskaitė užėmė 71-ąją vietą (1 min. 3,54 sek.), o Greta Piliponytė nefinišavo.

Abu kartus finišą pasiekė tik 57 slidininkės, o tarp jų buvo ir I.Cibulskaitė, užėmusi paskutinę 57-ąją vietą (dviejų nusileidimų laikų suma 2 min. 9,25 sek.).

Čempione tapo kroatė L.Popovič – 1 min. 33,67 sek.