Ant žiemos olimpinio festivalio sniego – kuklios lietuvių vietos

Austrijoje ir Lichtenšteine vykstančio Europos jaunimo (iki 18 metų) žiemos olimpinio festivalio biatlono varžybose trečiadienį vaikinų 10 km persekiojimo lenktynėse Lukas Čepulis užėmė 46-ąją vietą.

Lietuvos biatlonininkai persekiojimo lenktynėse truputį pagerino savo vietas.<br>N.Maryninos nuotr.

Jan 28, 2015, 6:13 PM, atnaujinta Jan 14, 2018, 7:10 PM

Sportininkai startavo pagal 7,5 km sprinto rezultatus, todėl lietuvis pradėjo lenktynes 48-as ir truputį pagerino savo poziciją.

Nugalėjo triskart šaudykloje suklydęs ir tris baudos ratus įveikęs sprinto vicečempionas švedas Sebastianas Samuelssonas – 31 min. 45,2 sek.

Antrąją vietą užėmė 7-as startavęs norvegas Sturla Legereidas (+5,6 sek.; 3 baudos ratai), trečiąją – 4-as startavęs kitas Norvegijos sportininkas Alexanderis Andersenas (+45,6 sek.; 3).

L. Čepulis, kuris šaudykloje suklydo 5 kartus, nugalėtojui pralaimėjo 7 min. 55,9 sek.

Kitas Lietuvos atstovas Linas Banys (+12.21,9; 10) užėmė 59-ąją poziciją, o startavo paskutinis 60-as.

Persekiojimo lenktynėse dalyvavo 60 biatlonininkų pagal sprinto rezultatus.

Lietuvos biatlonininkės sprinte į 60-uką nepateko, todėl trečiadienį buvo tik žiūrovės.

Vaikinų 7,5 km slidinėjimo laisvuoju stiliumi varžybose Deividas Kliševičius užėmė 52-ąją vietą, o Rokas Vaitkus buvo 71-as tarp 87 dalyvių.

Nugalėtoju tapo vokietis Janoschas Bruggeris – 19 min. 6 sek.

D.Kliševičius čempionui pralaimėjo 2 min. 35 sek., R.Vaitkus – 3 min. 47,5 sek.

Merginų 5 km lenktynėse laisvuoju stiliumi Neda Bukovskytė užėmė 49-ąją vietą, o Silvija Adomonytė liko 58-a tarp 74 startavusių.

Aukso medalis atiteko vokietei Antoniai Fraebel – 13 min. 46,1 sek.

N. Bukovskytė nuo nugalėtojos atsiliko 2 min. 36,8 sek. o S.Adomonytė – 3 min. 7,1 sek.

Kalnų slidinėjimo varžybų merginų didžiojo slalomo rungtyje Lietuvės buvo lėčiausios tarp finišą abukart pasiekusių sportininkių: Ilzė Cibulskaitė užėmė 40-ąją vietą, o Greta Piliponytė liko 41-a.

Po pirmojo nusileidimo I. Cibulskaitė buvo 48-a, G. Piliponytė – 49-a.

Iš 83 startavusių slidininkių klasifikuota 41.