Europos čempionate Lietuvos biatlonininkė nepataikė 10 šūvių

Europos čempione tapo penkis kartus šaudykloje suklydusi ir penkias baudos minutes gavusi rumunė Luminita Piskoran – 51 min. 15,7 sek.

2015-01-29 12:55, atnaujinta 2018-01-14 17:26

Sidabro medalį iškovojo austrė Christina Rieder ( +20,6 sek.; 3 baudos min.), o bronzos – rusė Jekaterina Jurlova (+47,5 sek.; 7).

29-erių metų N. Kočergina, kuri šaudykloje suklydo net 10 kartų (2+4+2+2), nugalėtojai pralaimėjo 4 min. 51,5 sek.

21-erių metų Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko (+8.07,0; 9) tarp 67 dalyvių užėmė 56-ąją vietą, o 30-metė Diana Rasimovičiūtė nestartavo.