K.Navickas ir A.Stapušaitytė tapo Lietuvos badmintono čempionais

Savaitgalį Klaipėdoje surengto 53-iojo Lietuvos badmintono čempionato nugalėtojais vienetų varžybose tapo Kęstutis Navickas ir Akvilė Stapušaitytė.

K.Navickas neišstumiamas iš Lietuvos badmintono čempiono sosto.<br>AFP/Scanpix nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

2015-02-02 09:23, atnaujinta 2018-01-14 09:58

Vyrų vienetų varžybų pusfinalyje K. Navickas 21:3, 21:5 sutriuškino Ramūną Stapušaitį, o finale per 25 min. 21:7, 21:12 įveikė Povilą Bartušį.

Bronzos medalis atiteko R. Stapušaičiui. Jis mažajame finale 21:18, 11:21, 21:15 nugalėjo Mindaugą Dabašinską.

Moterų vienetų varžybose A. Stapušaitytė pusfinalyje 21:12, 21:5 nugalėjo Rebeką Aleksevičiūtę, o finale per 28 min. 21:14, 21:10 įrodė pranašumą prieš Gerdą Voitechovskają.

Susitikime dėl trečiosios vietos Vytautė Fomkinaitė 21:15, 21:14 įveikė R. Aleksevičiūtę.

Vyrų dvejetų varžybų čempionais tapo P. Bartušis ir K. Navickas, moterų dvejetų – A. Stapušaitytė ir Ligita Žukauskaitė, mišrių dvejetų – P. Bartušis ir V. Fomkinaitė.