A. Sereikaitė spindėjo ir vėl fiksavo istorinį pasiekimą

Agnė Sereikaitė pasiekė dar vieną istorinį rezultatą. Šįkart Vokietijoje vykstančiame penktajame pasaulio greitojo čiuožimo trumpuoju taku etape 20 metų lietuvė pasidabino bronzos medaliu. A.Sereikaitei dar nėra pavykę iškovoti medalio tokiose svarbiose varžybose.

A.Sereikaitė trečiąją vietą užėmė 1500 m rungties finale.<br>AFP/“Scanpix“ nuotr. iš archyvo

2015-02-07 19:50, atnaujinta 2018-01-13 20:21

A.Sereikaitė trečiąją vietą užėmė 1500 m rungties finale. Jai nepavyko prilygti Pietų Korėjos atstovei Minjeong Choi, kuri laimėjo auksą (2:29,791) ir sidabrą laimėjusiai čempionės tautietei Do Hee Noh.

A.Sereikaitė sekmadienį dalyvaus 500 m rungtyje. Ji yra patekusi į ketvirtfinalį.

Prieš porą savaičių Olandijoje A.Sereikaitė pirmą kartą iškovojo bronzą 1000 m rungtyje.