Rankinio lyga: alytiškiai nebesusigrąžino lyderių pozicijos

Lietuvos rankinio lygos čempionate antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė iki tol vien pergalėmis šį sezoną žygiavę Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ rankininkai. Šįkart jie rezultatu 19:27 (8:12) suklupo Varėnoje prieš vietos „Ūlos“ ekipą.

Alytaus ir Varėnos rankininkų kova.

Feb 7, 2015, 10:20 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 8:08 PM

Varėniškiai dvikovą pradėjo itin rimtai nusiteikę ir 11 dvikovos minutę jau pirmavo 4 įvarčių persvara – 6:2. Toks pat įvarčių skirtumas išliko ir po pirmojo kėlinio – 12:8.

Antrąjį kėlinį vėl geriau pradėjo šeimininkai – trūktelėjo į priekį 17:10 ir jau alytiškiams intrigos sukurti nebepavyko.

Varėnos gretose išsiskyrė 8 (2 iš 7 m) įvarčius įmetęs Arminas Grigėnas, 6 pridėjo Gražvydas Sereičikas, 5 – Remigijus Čepulis.

Alytaus komandai 5 (1 iš 7 m) įvarčius įmetė Aurelijus Sabonis, po 4 – Gintautas Adamkevičius (1 iš 7 m) ir Robertas Paužuolis, 3 – Linas Paliušis.

2014 metų spalio 18 dieną šios ekipos Alytuje žaidė pirmąsias 2014-2015 metų sezono tarpusavio rungtynes ir tąkart pergalę rezultatu 24:22 (10:9) šventė alytiškiai. Taigi, šįkart Varėnos rankininkai atsirevanšavo su kaupu.

„Almeida-Stronglasas“ (11 pergalių, 2 pralaimėjimai) užima antrąją turnyro lentelės poziciją, „Ūla“ (8 pergalės, 1 lygiosios, 4 pralaimėjimai) – ketvirtąją vietą.

Šiauliečiai namuose nugalėjo uteniškius

Šiaulių SM „Dubysos-Gubernijos“ rankininkai, namuose rezultatu 35:30 (16:14) nugalėję turnyrinės lentelės kaimynę HC „Utena“ ekipą, žengė tvirtą žingsnį Lietuvos rankinio lygos čempionato atkrintamųjų varžybų link.

24 dvikovos minutę rezultatu 13:11 priekyje buvo uteniškiai, tačiau netrukus aikštės šeimininkai sužaidė atkarpą 5:0 persvėrė rezultatą savo naudai – 16:13.

Antrajame kėlinyje vienu metu šiauliečiai pirmavo ir 8 įvarčiais – 31:23 ir nuo tos akimirkos intrigos sugrąžinti uteniškiams nebepavyko.

Šiaulių komandą į pergalę vedė 11 (2 iš 7 m) įmetęs Mindaugas Nakvosas, 6 įvarčius pridėjo Arminas Milaknis, 5 – Gabrielius Virbauskas, 4 – Egidijus Dambrauskas.

Iš Utenos komandos išsiskyrė 13 įvarčių (5 iš 7 m) įmetęs Arūnas Urbonas, 6 pridėjo Tomas Čiužas, 3 – Edgaras Nikitinas.

Šiauliečiai uteniškius nugalėjo (40:35) ir pirmajame tarpusavio susitikime, vykusiame 2014 metų spalio 18 dieną Utenoje.

Po šiandienos pergalės šiauliečiai turi tiek pat taškų kaip ir Pasvalio „Rankininkas/SM“ atstovai (abi ekipos iškovojo po 4 pergales ir patyrė po 9 pralaimėjimus), tačiau šiauliečiai žengia laipteliu žemiau, kadangi pralaimėjo pirmąją tarpusavio dvikovą (22:25).

„Dragūnas“ – vienvaldis lyderis Trejos šio turo rungtynės vyko praėjusį trečiadienį. Tądien Lietuvos čempionas Klaipėdos „Dragūnas“ Kaune net 18 įvarčių skirtumu – 43:25 (22:9) sutriuškino Kauno „LSU-Lūšies“ ekipą ir tapo vienvaldžiu lygos lyderiu.

Trečiadienį trečiąją poziciją Lietuvos „Vivus.lt rankinio lygos“ čempionate užimantys Kauno „Granito-Gajos-Kario“ rankininkai Pasvalyje susitiko su septintoje vietoje turnyro lentelėje įsitaisiusiais Pasvalio „Rankininkas/SM“ atstovais. Kauniečiai pergalę šventė 5 įvarčių skirtumu – 26:21 (14:9).

Itin karštas mūšis virė tarp dviejų Vilniaus – VHC „Šviesa“ ir HC „Vilnius“ ekipų. Šįkart pergalę po nervų karo minimalia persvara – 25:24 (15:12) laimėjo svečių teisėmis rungtyniavę HC „Vilnius“ atstovai.

„Lietuva tiesiogiai“: kodėl D. Kuolys rausta iš gėdos?