T. Kaukėnas – 42-as, lenktynes laimėjo J. Fakas

Sekmadienį Čekijoje pasibaigusio septintojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo vyrų 12,5 km persekiojimo rungtyje 42-ą vietą užėmė Tomas Kaukėnas.

Slovėnijai atstovaujantis kroatas J.Fakas sekmadienį laimėjo biatlono pasaulio taurės persekiojimo lenktynes.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 8, 2015, 7:08 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 7:05 PM

Vienintelis Lietuvos dalyvis po klaidų šaudykloje buvo priverstas šliuožti penkis baudos ratus, o distanciją įveikė per 41 minutę 59,7 sekundės.

Persekiojimo rungtį, kaip ir sprintą šeštadienį laimėjo Slovėnijos biatlonininkas Jakovas Fakas.

Slovėnijai atstovaujantis kroatas 4,4 sek. aplenkė taip pat kartą šaudykloje suklydusį vokietį Simoną Schemppą ir 13,3 sek. be klaidų šaudžiusį sezono lyderį bendrojoje įskaitoje Martiną Fourcade'ą.

Iš viso sekmadienį finišavo 54 sportininkai.

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 16 rungčių iš 25) yra tokia: pirmas – M.Fourcade'as (663 taškai), antras – S.Schemppas (657), trečias – rusas Antonas Šipulinas (600), ketvirtas – J.Fakas (583), penktas – norvegas Johannesas Thingnesas Bose (480).