R. Meilutytė į Portugaliją neišvyko, M. Sadauskas buvo antras

(59,64 sek.)

M.Sadauskas visose trejose rungtyse užėmė antrąsias vietas.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 9, 2015, 10:08 PM, atnaujinta Jan 13, 2018, 4:37 PM

M.Sadauskas visose trejose rungtyse užėmė antrąsias vietas – 50 m laisvuoju stiliumi įveikė per 23,25 sekundės, dukart ilgesnėje distancijoje sugaišo 50,93 sekundės, o 50 m peteliške nuplaukė per 25,01 sekundės.

J.Ščerbinskaitei antra buvo 400 m rungtyje laisvuoju stiliumi (4:22,43), ketvirta finišavo perpus trumpesnėje distancijoje (2:05,10) bei tenkinosi devintąja pozicija 100 m nuotolyje laisvuoju stiliumi

Pasak Lietuvos plaukimo federacijos, turnyre Lisabonoje turėjo dalyvauti ir olimpinė čempionė Rūta Meilutytė, tačiau dėl ligos į varžybas neišvyko.

REPORTERIS: iniciatyvą balsuoti už dvigubą pilietybę VRK kaltina agitavimu