Agnė Sereikaitei nepavyko iškovoti medalio

Bronzos medalį Ispanijoje

Ketvirtadienį A.Sereikaitė iškovojo bronzą 500 m nuotolyje, o trečiadienį užėmė septintąją vietą tarp 27-ių 1500 m rungties dalyvių.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

2015-02-13 18:17, atnaujinta 2018-01-13 06:20

Finale lietuvė sugaišo 1 minutę 38,247 sekundės ir nuo bronzą iškovojusios korėjietės Hakyung Son atsiliko 0,542 sekundės.

Aukso ir sidabro medalius šioje rungtyje iškovojo kitos dvi Pietų Korėjos atstovės – atitinkamai Alang Kim (1:37,321) bei Enbyul Lee (1:37,488).

Beje penktadienį A.Sereikaitė iki finalo triskart finišavo pirma – trečiajame atrankos (1 min. 32,116 sek.), pirmajame ketvirtfinalio (1:32,762) bei antrajame pusfinalio (1:31,131) čiuožimuose.

Tai buvo antrasis A.Sereikaitės medalis žiemos Universiadose. Prieš dvejus metus Trentine (Italija) ji taip pat iškovojo bronzą šioje 500 m distancijoje.

Dar vieną medalį – sidabro – Lietuvai žiemos universiadoje yra iškovoję dailiojo čiuožimo atstovai šokėjai ant ledo Margarita Dorbiazko ir Povilas Vanagas, užkopę ant prizininkų pakylos 1993 metais Lenkijos Zakopanės.