„Devils“ nutraukė pralaimėjimų seriją

Tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas „New Jersey Devils“ (53 tšk.) klubas pagaliau laimėjo.

„New Jersey Devils“ ledo ritulininkai namie 2:1 įveikė „Buffalo Sabres“.<br>AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Feb 18, 2015, 8:55 AM, atnaujinta Jan 12, 2018, 9:38 PM

„Devils“ iškovojo dvidešimt antrą pergalę 57-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse po keturių pralaimėjimų iš eilės.

Antradienį namuose 13,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) nugalėjo ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrusią Rytų konferencijos bei absoliučią čempionato autsaiderę Bafalo „Sabres“ (16 pergalių ir 41 pralaimėjimas; 36 taškai) komandą.

Per daugiau nei 12 žaidimo minučių (12:17) lietuvis nė karto nesmūgiavo į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 49 šio sezono rungtynes – 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 34 baudos minutės.

Įvartį arenos šeimininkams pelnė Patrikas Eliašas (6:18), baudinius realizavo Scottas Gomezas ir Jacobas Josefsonas, o „Devils“ vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 24 varžovų metimus.

Įvarčiu svečių, kurie patyrė devynioliktą nesėkmę per 21-erias paskutiniąsias rungtynes, gretose pasižymėjo Tyleris Ennisas (40:27), o „Sabres“ vartininko Michalo Neuvirtho sąskaitoje – 34 (17 – per trečiąjį kėlinį ir pratęsimą) atremti arenos šeimininkų metimai.

Kitų antradienio NHL reguliariojo sezono rungtynių rezultatai:

Karolinos „Hurricanes“ – Niujorko „Islanders“ 1:4, Filaldelfijos „Flyers“ -Kolambuso „Blue Jackets“ 2:5, Pitsbergo „Penguins“ – Vašingtono „Capitals“ 1:3, Toronto „Maple Leafs“ – Floridos „Panthers“ 2:3, Sent Luiso „Blues“ – Dalaso „Stars“ 1:4, Nešvilio „Predators“ – San Chose „Sharks“ 5:1.