J. Šuklinas pateko į Europos čempionato sprinto rungties finalą

Sėkmingai Čekijoje

J.Šuklinas sėkmingai pradėjo sezoną, kuriame taikosi į kelialapį į olimpiadą.<br>D.Umbraso nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

May 2, 2015, 5:06 PM, atnaujinta Jan 5, 2018, 4:34 AM

Pirmąjį atrankos plaukimą laimėjęs 2010 ir 2013 metų šios rungties Europos čempionas nuotolį įveikė per 38,380 sekundės ir finiše vos 0,084 sekundės aplenkė praėjusių pirmenybių sidabro medalio laimėtoją ispaną Alfonso Benavidesą bei 0,108 sekundės – trečiojoje pozicijoje likusį baltarusį Artiomą Kozyrių.

Sekmadienį sprinto rungties finale plauks ir vyrų baidarę dvivietę irkluojantys praėjusių pirmenybių bronzos medalininkai Aurimas Lankas bei Edvinas Ramanauskas. Jie antrajame atrankos plaukime nuotolį įveikė per 32,088 sekundės ir užėmė trečią vietą. Greičiau už lietuvius plaukė ir taip[ pat tiesiai į finalą pateko serbai Nebojša Grujičius (31,676 sek.) bei Europos vicečempionai rusai Jurijus Postriagajus ir Aleksandras Djačenka (32,084 sek.).

Vos 0,064 sekundės iki finalo pritrūko baidarininkui Ignui Navakauskui, kuris antrajame atrankos plaukime sugaišo 34,812 sekundės ir nusileidęs tik čempiono titulą ginančiam bei finalininku tapusiam serbui Marko Dragosavljevičiui liko antras.

Lietuvis, kaip ir trečiojoje pozicijoje šiame plaukime likęs čekas Filipas Svabas (35,764 sek.) į finalą bandys patekti šeštadienį vakare vyksiančiuose pusfinalio plaukimuose.

Sekmadienį kanojininkų 500 m nuotolio finale startuos suaugusiųjų varžybose debiutuojantis Henrikas Žustautas.