A. Šociko bokso turnyre Kaune čempionu tapo vienintelis lietuvis

Be lietuvio atskirose svorių kategorijose nugalėtojais tapo dar šešių valstybių atletai – tris aukso medalius iškovojo Vengrijos boksininkai, po du – Prancūzijos, Baltarusijos ir Olandijos atletai, po vieną – Anglijos ir Ukrainos sportininkai.

A.Šociko vardo turnyre Kaune kovojo boksininkai iš 18 valstybių.<br>M.Patašiaus nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

May 23, 2015, 12:55 PM, atnaujinta Nov 27, 2017, 4:09 AM

Penktadienį finale E. Skurdelis vienbalsiu teisėjų sprendimu – 3:0 – nugalėjo nugalėjo 2012 m pasaulio jaunimo čempionato prizininką prancūzą Sofiane'ą Oumihą ir apgynė praėjusiais metais iškovotą titulą.

Iš viso turnyro kovas pradėjo 75-i boksininkai iš aštuoniolikos valstybių.

Penktadienį vykusių finalinių kovų rezultatai ir prizininkais tapę atletai:

svorio kategorija iki 52 kg – Elie Konki (Prancūzija) – Koriun Soghamonian (Armėnija) 3:0 Bronza: Akexander Rishkan (Moldova) ir Hamza Touba (Vokietija)

iki 56 kg (B turnyras) – Mark Szonos (Vengrija) – Garnik Harvtiunian (Armėnija) 3:0 Bronza: Frederick Jensen (Danija) ir Malti Koota (Suomija)

iki 56 kg (A turnyras) – Dmitrij Asanov (Baltarusija) – Viačeslav Gožan (Moldova) WO Bronza: Levani Kldiašvili (Gruzija) ir Dmytro Kulida (Ukraina)

iki 60 kg – Edgaras Skurdelis – Sofiane Oumiha (Prancūzija) 3:0 Bronza: Ruslanas Jefremovas ir Enrico la Cruz (Olandija)

iki 64 kg – Hassan Amzile (Prancūzija) – Hadi Srour (Norvegija) 3:0 Bronza: Dmitrij Galagot (Moldova) ir Hovanes Bačkov (Armėnija)

iki 69 kg – Iljas Adzinajev (Baltarusija) – Souleymane Cissokho (Prancūzija) 3:0 Bronza: Balazs Bacskai (Vengrija) ir Vasilij Belous (Moldova)

iki 75 kg (B turnyras) – Zoltan Harcza (Vengrija) – Max van der Pas (Olandija) TKO 2r. Bronza: Mike Steffensen (Danija) ir Vladimir Legal (Čekija)

iki 75 kg (A turnyras) – Anthony Fowler (Anglija) – Arsen Rizun (Ukraina) TKO 1r. Bronza: Tomas Pivorūnas ir Tomas Sinkevičius

iki 81 kg (B turnyras) – Peter Mullenberg (Olandija) – Iako Kiziria (Gruzija) 3:0 Bronza: Andrej Zatusevčij (Moldova) ir Igor Teziev (Vokietija)

iki 81 kg (A turnyras) – Leonid Golondej (Ukraina) – Ainar Karlson (Estija) 2:1 Bronza: Thomas Hark (Anglija) ir Ville Hukkanen (Suomija)

iki 91 kg – Roy Korving (Olandija) – Rain Karlson (Estija) 3:0 Bronza: Adam Hamori (Vengrija) ir Henrik Sargsian (Armėnija)

virš 91 – Istvan Bernath (Vengrija) – Daniel Taborsky (Čekija) WO Bronza: Tornike Duritčamiašvili (Gruzija) ir Laimonas Orintas

Paaiškinimai: WO – be kovos; TKO 2r. – techniniu nokautu 2 raunde.