„Kremliaus taurėje“ „rusė“ D. Rimšaitė aplenkė L. Asadauskaitę

„Aš nesitikėjau pasiimti taurę – laimėti trečiąją vietą. Esu dabar prispausta treniruočių, apie būsimą startą kalbėjausi su treneriais. Jie pasakė, kad šiaip mes rengiamės pasaulio taurės etapo finalams Minske, – kalbėjo rsport.ru D.Rimšaitė. – Juokais pasakiau „tada viskas aišku“. Bet šiaip viskas pasisekė. Žinoma, yra klaidos, bet bendras vaizdas neblogas.“

Donata Rimšaitė Maskvoje iškovojo trečiąją vietą „Kremliaus taurės“ varžybose.<br>.pentathlon-russia.ru

May 26, 2015, 2:33 PM, atnaujinta Nov 26, 2017, 12:23 PM

Lietuvos moterų šiuolaikinės penkiakovės rinktinės lyderė fechtavime buvo trylikta (204 tšk.), plaukime – dešimta (278 tšk.), jojime – aštuoniolikta (265 tšk.) bei nugalėjo kombinuotoje bėgimo ir šaudymo (554 tšk.) rungtyje.

Turnyro nugalėtoja tapo vokietė Lena Schoneborn (1329 tšk.), aplenkusi vengrę Šaroltą Kovacs (1325 tšk.) bei Rusijai atstovaujančią buvusią mūsų šalies pilietę Donatą Rimšaitę (1318 tšk.). Pastaroji prieš

Rusijos pasą turinti ir už vietinio penkiakovininko ištekėjusi D.Rimšaitė sakė, kad prieš bėgimo ir šaudymo rungtį negalvojo apie prizinę vietą.

„Buvau aštunta. Apie nieką negalvojau. Man buvo svarbiausia gerai šaudyti. Kelis kartus šį sezoną nesisekė šaudyti, o šį kartą viskas buvo gerai ir kojos nepavedė. Viskas puiku“, – po finišo kalbėjo D.Rimšaitė.

Rusijos atstovė tikina, kad ji norėtų jau per pasauli taurės finalus Minske birželio pradžioje iškovoti kelialapį į 2016 metų Rio de Žaneiro olimpiadą.

„Kelialapis į olimpiadą yra puikus stimulas gerai pasirodyti per pasaulio taurės varžybas. Bet juk mūsų sporte viskas susideda iš detalių. Tad galima pagalvoti ir apie vieną iš trijų kelialapių pasaulio čempionate, ar 8 kvietimų į Braziliją, kurie bus dalinami per Europos čempionatą“, – šnekėjo D.Rimšaitė.

Vyrų (24 dalyviai) asmenines varžybas laimėjo vengras Adamas Marošis (1447 tšk.), antrąją vietą užėmė rusas Maksimas Kustovas (1440 tšk.), o trečiąja pozicija tenkinosi prancūzas Valentinas Pradesas (1430 taškų).