„Rangers“ išlygino Rytų konferencijos finalo serijos rezultatą

Rungtynių akimirka.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

BNS ir lrytas.lt inf.

May 27, 2015, 2:43 PM, atnaujinta Nov 26, 2017, 7:32 AM

Pirmąjį serijos mačą Niujorko ekipa savo arenoje laimėjo 2:1 (0:0, 1:0, 1:1), o antrąsias rungtynes pralaimėjo 2:6 (1:2, 1:1, 0:3). Trečiąjį susitikimą Tampos komanda namuose laimėjo 6:5 (1:2, 3:1, 1:2, 1:0; po pratęsimo), o ketvirtajame patyrė nesėkmę 1:5 (0:1, 1:2, 0:2). Penktajame susitikime Niujorke sėkmė lydėjo „Lightning“ – 2:0 (0:0, 2:0, 0:0).

Tris (3:36, 47:14 ir 58:19) įvarčius nugalėtojams – pirmą kartą per savo karjerą – pelnė bei du rezultatyvius perdavimus atliko Derickas Brassardas.

Vienu įvarčiu prie pergalės prisidėjo Keithas Yandle'as (15:30), J.T. Milleris (43:02; 3 rezultatyvūs perdavimai), Jamesas Sheppardas (46:00) ir Rickas Nashas (50:21; 3 rezultatyvūs perdavimai), o „Rangers“ vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė 36 arenos šeimininkų metimus.

2004 metų Stenlio taurės savininkės „Lightning“ komandos gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Nikita Kučerovas (47:50 ir 53:21), vienu – Ryanas Callahanas (17:20).

Tampos ekipos vartininkas Benas Bishopas atrėmė 21 varžovo metimą iš 26, o trečiajame kėlinyje (47:14) jį pakeitusio Andrejaus Vasilevskio sąskaitoje – 6 atremti varžovų metimai iš 7.

Lemiamos – septintosios – Rytų konferencijos finalo serijos rungtynės Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje bus žaidžiamos penktadienį.

Rytų konferencijos čempionais „Rangers“ ledo ritulininkai buvo dukart 1994 ir 2014 metais.