Baidarininkas I. Navakauskas Europos žaidynėse pateko į finalą

25-erių metų lietuvis nuotolį įveikė per 35,022 sek.

Ignas Navakauskas<br>facebook.com

Jun 15, 2015, 3:15 PM, atnaujinta Nov 22, 2017, 7:59 AM

Tiesiai į finalą pateko trijų atrankos plaukimų nugalėtojai, o 2-7 vietas užėmę sportininkai kovos pusfinalyje.

Vienviečių kanojų antrajame atrankos plaukime Lietuvos atstovas Henrikas Žustautas užėmė antrąją vietą ir pateko į pusfinalį.

20-metis mūsų šalies irkluotojas nuotolį įveikė per 39,230 sek. Iki pirmosios vietos ir tiesioginio kelialapio į finalą H. Žustautui pritrūko 0,252 sek.

Vyrų dviviečių baidarių antrajame atrankos plaukime Lietuvos atstovai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas užėmė septintąją vietą ir taip pat irkluos pusfinalyje.

29-erių metų lietuviai nuotolį įveikė per 32,695 sek.

1-3 vietas dviejuose atrankos plaukimuose užėmusios įgulos pateko tiesiai į finalą, o dar devyni duetai kovos pusfinalyje.

Moterų vienviečių baidarių antrajame atrankos plaukime Lietuvos atstovė Anelė Šakalytė finišavo aštunta ir baigė pasirodymą varžybose.

20-metė lietuvė distanciją įveikė per 46,115 sek. Iki septintosios vietos ir kelialapio į pusfinalį A. Šakalytei pritrūko 3,861 sek.