Lietuviai Baku žaidynėse – vis dar be medalių

Lietuvos sportininkai ir toliau lieka be medalių Europos žaidynėse Baku. Savaitgalį startavusiose pirmosiose Europos žaidynėse jau pasirodė mūsų šalies imtynininkai bei kanojininkai, tačiau niekam nepasisekė užlipti ant nugalėtojų pakylos. Pirmadienį tai galėjo padaryti dvivietės baidarės atstovai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas.

Baku žaidynėse Lietuviai lieka be apdovanojimų.<br>APF nuotr.

Jun 15, 2015, 10:57 AM, atnaujinta Nov 22, 2017, 10:02 AM

Kvalifikacijoje pirmąją vietą iškovojęs Lietuvos ekipažas finale. Deja, buvo tik šeštas – 1000 metrų nuotolį mūsų kanoja įveikė per 3 min. 14,346 sek, ir nuo nugalėtojų – vengrų baidarininkų Zoltano Kammerero ir Tamašo Szalai atsiliko beveik 4 sekundėmis. Jų rezultatas 3 min. 11,681 sek.

Lietuvos sportininkai yrėsi kur kas greičiau, nei per kvalifikaciją, kai tokį patį nuotolį jie įveikė per 3 min. 16 sek., bet ir kur kas greitesnis plaukimas nedavė reikiamų rezultatų.

Sidabro medalius iškovojo vokiečiai Maxas Rendschmidtas ir Marcusas Grossas (3 min. 12,034 sek.), bronzos – baltarusiai Vitalijus Bialka ir Romanas Petrušenka (3.13,584).