Sprinteriai vienvietėmis įskriejo į Europos žaidynių finalus

Europos žaidynėse Ignas Navakauskas įskriejo į baidarių ir kanojų irklavimo varžybų finalą, o paskui jį ir Henrikas Žustautas.

Europos žaidynių sportininkų kaimelyje geros nuotaikos nestokojęs I.Navakauskas (dešinėje) antradienį varžysis 200 m baidare rungties finale.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.

Jun 15, 2015, 3:43 PM, atnaujinta Nov 22, 2017, 7:59 AM

Finalai Azerbaidžano viduryje esančiame Mingečevyre vyks antradienį popiet.

25 metų I.Navakauskas, šiemet Europos pirmenybėse laimėjęs bronzą, finalą pasiekė pirmuoju bandymu.

Trečiajame atrankos plaukime 200 m baidare jis įveikė per 35,022 sek. ir užėmė pirmą vietą, už nugaros palikęs aštuonis varžovus.

Jevgenijų Šukliną pakeliui į Europos žaidynes nukonkuravęs 20-metis Henrikas Žustautas 200 m kanoja atrankoje savo plaukime buvo antras, o pusfinalyje – pirmas.

2014 metų pasaulio jaunimo čempionas pusfinalyje rungtį įveikė per 38,732 sek.

200 m dviviete baidare Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas nepakartojo šių metų sėkmės Europos čempionate, kurie jie laimėjo bronzą.

Žaidynėse Azerbaidžane iš atrankos jie įplaukė į pusfinalį, kur savo plaukime buvo tik septinti.

Per 32,793 sek. rungtį įveikę lietuviai turėjo irtis bent sekundę greičiau, kad patektų į finalą.