Baku I.Girdauskaitė liko 19-a, o šaulys R. Račinskas – 25-as

17-metė lietuvė surinko 342,45 taško.

Šuolininkė I. Girdauskaitė (3 m tramplinas) užėmė 19-ą vietą.<br>V.Dranginio/LTOK nuotr.

ELTA ir lrytas.lt inf.

Jun 21, 2015, 2:27 PM, atnaujinta Oct 30, 2017, 1:20 AM

Geriausiai atrankoje pasirodė britė Katherine Torrence, surinkusi 431,15 taško.

Atrankoje dalyvavo 28 sportininkės. Į finalą pateko 12 atlečių.

Vyrų šaudymo į skraidančius taikinius varžybų apvalioje aikštėje atrankoje Lietuvos atstovas Ronaldas Račinskas užėmė 25-ąją vietą.

47-erių metų lietuvis atrankos varžybose surinko 113 taškų ir 125 galimų.

Geriausią rezultatą atrankoje pasiekė prancūzas Anthony Terras – 124 tšk..

Po pirmosios atrankos dienos R. Račinskas buvo 14-as.

Varžybose dalyvavo 30 sportininkų, o į pusfinalį pateko šeši.

Dviračių plento vyrų 215,8 km lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovas Žydrūnas Savickas užėmė 21-ąją vietą.

Nugalėjo 31-erių metų ispanas Luis Sanchezas. Jis distanciją įveikė per 5 val. 27 min. 25 sek.

Antras finišavo 31-erių metų ukrainietis Andrejus Grivka, trečias – 22-ejų metų čekas Petras Vakočas. 33-ejų metų latvis Aleksejus Saramotinis (+4 sek.) finišavo septintas.

24-erių metų Ž. Savickas nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 48 sek.

29-erių metų Ignatas Konovalovas buvo diskvalifikuotas, o 26-erių metų Evaldas Šiškevičius nefinišavo.