AP nuotr.
AP nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Jun 25, 2015, 11:33 AM, atnaujinta Oct 29, 2017, 12:09 PM

Moterų 4 po 100 m kompleksiniu būdu estafetėje Lietuvos kvartetas sugaišo 4 minutes 20,17 sekundės.

Kvalifikacinėse varžybose greičiausiai plaukė bei favoritėmis kovoje dėl medalių finale bus Rusijos (4:09,96), Didžiosios Britanijos (4:13,43) ir Vokietijos (4:13,93) plaukikių rinktinės.

Moterų 100 m peteliške atrankos varžybose 25-a tarp 36 plaukikių finišavo Bena Sarapaitė – 1 minutė 03,73 sekundės.

Kvalifikacijoje greičiausiai šį nuotolį įveikė rusė Polina Jegorova (1:00,36), ispanė Carmen Balbuena Heredia (1:00,89) ir britė Amelia Clynes (1:00,93).

Dviejuose nuotoliuose trečiadienį startav Greta Gataveckaitė. Pradžioje ji 200 m laisvu stiliumi nuplaukė per 2 minutes 8,20 sekundės ir tenkinosi 35-a pozicija tarp 53-jų dalyvių.

Šią distanciją atrankoje greičiausiai plaukė rusė Arina Openyševa (2:02,06), britė Holly Hibbot (2:02,24) bei olandė Marrit Steenbergen (2:02,47).

Vėliau G. Gataveckaitė varžėsi 1500 m nuotolyje laisvu stiliumi ir, įveikusi distanciją per 17 minučių 42,21 sekundės, finišavo šešta tarp dešimties sportininkių. Galutinė lietuvės vieta paaiškės po to, kai vakare startuos likusios aštuonios plaukikės.