B. Virbalytės rezultatas – geriausias pasaulyje šį sezoną

Įspūdingą pergalę Katovicuose (Lenkija) šeštadienį vykusiose III tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose iškovojo Brigita Virbalytė. Neseniai pasaulio čempionatą 7-ąją vietą 20 km nuotolyje iškovojusi ėjikė laimėjo perpus trumpesnes varžybas ir pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje.

B.Virbalytė ėjo rekordiniu greičiu.<br>A.Pliadžio/LLAF nuotr.

BNS ir lrytas.lt inf.

Sep 6, 2015, 9:15 AM, atnaujinta Oct 17, 2017, 7:37 AM

Lietuvos ėjikė 10 km nuotolį įveikė per 42 minutes 43 sekundes ir, 30 sekundžių pagerinusi pačiai metus priklausiusį šalies rekordą, tapo geriausio sezono rezultato pasaulyje autore.

Antra moterų įskaitoje finišavo Mirna Ortiz (44:09) iš Gvatemalos, trečia – taip pat asmeninį rekordą pagerinusi Neringa Aidietytė (44:09).

Taip pat šioje rungtyje startavusi Eglė Juočytė (53:09) liko dvylikta.

5 km jaunių ir jaunimo grupėje pirmą vietą užėmė Daumantas Liutinskis (21:55). Jaunučių grupėje 5 km pirmoji baigė Austėja Kavaliauskaitė (26:08), Paulius Juozaitis tarp vaikinų jaunučių buvo antras (24:40), Arminas Rudenko – trečias (26:50). Toma Dailidonytė užėmė trečią vietą tarp mergaičių (1 km, 5:05).