Kaunietis Remigijus Kančys praėjusį savaitgalį Berlyne maratoną įveikė tik trečią kartą gyvenime, tačiau sugebėjo pelnyti kelialapį į kitąmet Rio de Žaneire vyksiančias vasaros olimpines žaidynes. Vos sugrįžusį namo sportininką pasveikino Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Bėgiko R.Kančio mintyse – olimpinės žaidynės.<br>M.Patašiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Arūnas Karaliūnas

Sep 29, 2015, 10:34 AM, atnaujinta Oct 12, 2017, 11:49 PM

„Meluočiau sakydamas, kad nesvajojau apie olimpiadą“, – kalbėjo bėgikas. Šįkart jis labai rimtai ruošėsi varžyboms, su trenere Rasa Drazdauskaite dalyvavo keliose stovyklose. Varžybų metu viskas klostėsi taip, kaip jis ir planavo.

Kaunietis 42,195 kilometrą atstumą Berlyne įveikė per 2 valandas 15 minučių 34 sekundes ir užėmė 28 vietą.

Apie pasiruošimą startui olimpinėse žaidynėse R.Kančys dar negalvojo. Sportininkas nori šiek tiek pailsėti ir tuomet ruošis galbūt svarbiausiam gyvenimo startui.

„Brazilijoje bus karšta ir labai drėgna, o man labiau patinka bėgti esant vėsesniam orui“, – kalbėjo sporto mokykloje „Viltis“ treneriu dirbantis R.Kančys.